Doradca finansowy

KONTAKT

Radom - Dodane przez Towarzystwo Finansowe FinGram Sp z o.o (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Doradca finansowy

Dynamicznie rozwijająca się firma finansowa poszukuje.
Opiekuna Klienta detalicznego
Miejsce pracy: Radom ul.Wyszyńskiego 15
Opis stanowiska:
Aktywna współpraca z klientami
Pozyskanie Klientów
Budowanie trwałej relacji z klientem
Budowanie znajomości produktu poprzez aktywne reklamowanie
Wymagania:
Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji z klientami
Chęć rozwoju w dziedzinie finansów
Wysoka kultura osobista oraz doskonałe zdolności interpersonalne
Samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie
Mile widziane osoby powyżej 25 roku
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Grupę klientów na start
Umowę z pełną składką ZUS
Ciekawą pracę w zgranym i dynamicznym zespole ludzi
Możliwości rozwoju zawodowego i stałe podnoszenie umiejętności
Przyjazną atmosferę pracy
Telefon służbowy

Mapa RadomProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Doradca finansowy

Polecane, ciekawe strony z Radomia. Prowadzisz serwis o Radomiu lub zwiazany z Radom - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal dla Kobiet z Radomia !Zobacz stronę Miejska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Muzeum Wsi Radomskiej !Zobacz stronę Moose CJO Radom !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu !Zobacz stronę Radomski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Radomia 24 !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Radom City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Radomia: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Kielce ogłoszenia - Piaseczno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję