Handlowiec Stacjonarny

KONTAKT

Radom - Dodane przez aplikacja2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Handlowiec Stacjonarny

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej w sprzedaży elementów złącznych oraz świadczeniu usług związanych z tymi produktami, w związku z dalszą rozbudową sieci sprzedaży w Polsce, obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

(miejsce pracy: Radom)

Obowiązki:
Zapewnienie profesjonalnej obsługi związanej ze sprzedażą oraz obsługi posprzedażową
Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej oraz raportów sprzedażowych
Prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert
Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie kontaktów z istniejącymi klientami

Wymagania:
Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży
Znajomość branży technicznej, mile widziane wiedza na temat produktów z branży elementów złącznych
Dobra znajomość języka angielskiego
Znajomość pakietu MS Office
Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
Praca w firmie będącej liderem na rynku międzynarodowym
Możliwość rozwoju zawodowego
Pakiet niezbędnych narzędzi pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku angielskim lub polskim, z powołaniem się na numer referencyjny AKA/BO-HS/2603/2012.

Mapa RadomProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Handlowiec Stacjonarny

Polecane, ciekawe strony z Radomia. Prowadzisz serwis o Radomiu lub zwiazany z Radom - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Radomski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Miejska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Radomia !Zobacz stronę Radomia 24 !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu !Zobacz stronę Portal dla Kobiet z Radomia !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Radom City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Radomia: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Kielce ogłoszenia - Piaseczno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję