Kelner/Kelnerka

KONTAKT

Radom - Dodane przez rekrutacja.ogloszenia (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kelner/Kelnerka

Dla naszego klienta na terenie Francji poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

Przygotowanie sali restauracyjnej,
Obsługa klientów restauracji (przyjmowanie zamówień, serwowanie posiłków),
Komunikacja z gośćmi i z zespołem kelnerów.

Oczekiwania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok,
Francuski w stopniu bardzo dobrym/biegłym (w celu komunikacji z klientami restauracji i współpracownikami),
Umiejętność pracy w zespole,
Obowiązkowość,
Sumienność,
Dyspozycyjność.

Oferujemy:

Zakwaterowanie,
Możliwość nadgodzin,
Dobre zarobki.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail rekrutacja.ogloszenia @euro-kontakt.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 531 598 055.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Mapa RadomProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kelner/Kelnerka

Polecane, ciekawe strony z Radomia. Prowadzisz serwis o Radomiu lub zwiazany z Radom - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Radomski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Moose CJO Radom !Zobacz stronę Radomia 24 !Zobacz stronę Muzeum Wsi Radomskiej !Zobacz stronę Portal dla Kobiet z Radomia !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Radom City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Radomia: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Kielce ogłoszenia - Piaseczno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję