Konsultant telefoniczny 10-14 zł/h

KONTAKT

Radom - Dodane przez Modern Business Net (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Konsultant telefoniczny 10-14 zł/h

Dynamicznie rozwijająca się firma zatrudni konsultantów telefonicznych!

Zakres obowiązków:

Telefoniczny kontakt z Klientem.
Przedstawienie usług firmy.
Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów.

Oferujemy:

Fantastyczną atmosferę pracy w miłym i dynamicznym gronie.
Bogaty system motywacyjny, możliwość zdobycia konkretnych nagród rzeczowych za dobre wyniki pracy.
Wynagrodzenie 10-12 zł/h + solidna prowizja.
Współpracę w ramach umowy zlecenia w przedziałach godzinowych 8-16.

Wymagania:

Nastawienie na osiąganie wyników.
Dużo energii i zapału do pracy.
Doświadczenie w sprzedaży lub chęć jego zdobycia.
Obsługa komputera.
Komunikatywność.

Mapa RadomProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konsultant telefoniczny 10-14 zł/h

Polecane, ciekawe strony z Radomia. Prowadzisz serwis o Radomiu lub zwiazany z Radom - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !Zobacz stronę Portal dla Kobiet z Radomia !Zobacz stronę Muzeum Wsi Radomskiej !Zobacz stronę Moose CJO Radom !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Radomia !Zobacz stronę Miejska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Radomski Portal Informacyjny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Radom City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Radomia: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Kielce ogłoszenia - Piaseczno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję