Konsultantka Kosmetyczna, Radom

KONTAKT

Radom - Dodane przez praca_m (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Konsultantka Kosmetyczna, Radom

Od 2003 roku zajmujemy się organizacją profesjonalnych konsultacji kosmetycznych i dermokonsultacji w aptekach oraz prestiżowych sieciach perfumeryjnych.

Nasze konsultantki potrafią dobrać najlepsze produkty pielęgnacyjne, wyjątkowe perfumy oraz doradzić w kwestii makijażu.
Poszukujemy energicznej, otwartej na klienta, odpowiedzialnej i sympatycznej Konsultantki kosmetycznej w Radomiu.

Szczegóły oferty:
Umowa - umowa zlecenie,
Stawka 10,00 zł netto/godz.
Atrakcyjny system premiowy
Praca 24 godziny w miesiącu
Konieczne spotkanie szkoleniowe przed konsultacjami,

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, udzielaniu porad i konsultacji kosmetycznych
- znajomość zagadnień z dziedziny kosmetyki pielęgnacyjnej
- wykształcenie kierunkowe (kosmetyczne, medyczne) będzie dodatkowym atutem
- łatwość nawiązywania kontaktów
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- dyspozycyjność

Obowiązki:
- profesjonalne badanie cery i udzielanie porad kosmetycznych
- merchandising w punkcie sprzedaży
- dbanie o wysoki poziom sprzedaży
- systematyczne raportowanie wyników sprzedaży
- współpraca z przedstawicielami handlowymi przy przygotowaniu i prowadzeniu akcji promocyjnych oraz eventów
- udział w targach i konferencjach medycznych

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- pracę w prestiżowej firmie dermokosmetycznej
- dodatkowy system premiowania za realizację planów sprzedaży
- możliwość zdobycia doświadczenia w branży kosmetycznej

Opis dodatkowy:
Zainteresowane osoby spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciami na adres mail. W tytule maila należy wpisać Konsultantka kosmetyczna Radom " Oraz dołączyć oświadczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Mapa RadomProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konsultantka Kosmetyczna, Radom

Polecane, ciekawe strony z Radomia. Prowadzisz serwis o Radomiu lub zwiazany z Radom - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Radomia 24 !Zobacz stronę Radomski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !Zobacz stronę Miejska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu !Zobacz stronę Muzeum Wsi Radomskiej !Zobacz stronę Portal dla Kobiet z Radomia !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Radom City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Radomia: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Kielce ogłoszenia - Piaseczno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję