Opiekunka dla Starszej Pani, NIEMCY Gronau, nr ref: P.Fra.

KONTAKT

Grabów nad Wisłą - Dodane przez kontakt87 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka dla Starszej Pani, NIEMCY Gronau, nr ref: P.Fra.

MEDCARE24 oferuje zatrudnienie opiekunek dla osób starszych zamieszkałych na terenie Niemiec.

Oferujemy:
- wynagrodzenie 1100e
- legalne zatrudnienie
- organizację wyjazdu i powrotu do Niemiec oraz zwrot kosztów przejazdów
- ubezpieczenie zdrowotne na terenie Niemiec
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie ze strony naszych konsultantów w Polsce oraz w Niemczech

Opis:
Podopieczna waży ok 70 kg, mierzy 154 cm. Mieszka w Gronau (niedaleko Muenster - przy samej granicy z Holandią). Mieszka sama w mieszkaniu 2 pokojowym. Dla opiekunki osobny apartament. Podopieczna cierpi na lekką cukrzyce, ma problemy z plecami, lekko podwyższone ciśnienie, inkontynencję. Porusza się przy rolatorze. Wymaga wsparcia przy codziennych czynnościach higienicznych. Pani czasem wybudza się w nocy.
Jest osobą miłą, towarzyską. Lubi oglądać TV, interesuje się sportem.
Poszukiwana jest opiekunka od 08.04 z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, niepaląca.

Opis stanowiska:
- wsparcie w codziennym funkcjonowaniu
- dbanie o higienę i dobre samopoczucie podopiecznych
- prowadzenie gospodarstwa domowego

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- brak nałogów
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- pogodne usposobienie

Mapa Grabów nad WisłąProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka dla Starszej Pani, NIEMCY Gronau, nr ref: P.Fra.

Polecane, ciekawe strony z Radomia. Prowadzisz serwis o Radomiu lub zwiazany z Radom - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Miejska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Radomia 24 !Zobacz stronę Portal dla Kobiet z Radomia !Zobacz stronę Muzeum Wsi Radomskiej !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Radomia !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !Zobacz stronę Radomski Portal Informacyjny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Radom City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Radomia: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Kielce ogłoszenia - Piaseczno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję