Opiekunka dla Starszej Pani, NIEMCY Gronau, nr ref: P.Fra.

KONTAKT

Grabów nad Wisłą - Dodane przez kontakt87 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka dla Starszej Pani, NIEMCY Gronau, nr ref: P.Fra.

MEDCARE24 oferuje zatrudnienie opiekunek dla osób starszych zamieszkałych na terenie Niemiec.

Oferujemy:
- wynagrodzenie 1100e
- legalne zatrudnienie
- organizację wyjazdu i powrotu do Niemiec oraz zwrot kosztów przejazdów
- ubezpieczenie zdrowotne na terenie Niemiec
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie ze strony naszych konsultantów w Polsce oraz w Niemczech

Opis:
Podopieczna waży ok 70 kg, mierzy 154 cm. Mieszka w Gronau (niedaleko Muenster - przy samej granicy z Holandią). Mieszka sama w mieszkaniu 2 pokojowym. Dla opiekunki osobny apartament. Podopieczna cierpi na lekką cukrzyce, ma problemy z plecami, lekko podwyższone ciśnienie, inkontynencję. Porusza się przy rolatorze. Wymaga wsparcia przy codziennych czynnościach higienicznych. Pani czasem wybudza się w nocy.
Jest osobą miłą, towarzyską. Lubi oglądać TV, interesuje się sportem.
Poszukiwana jest opiekunka od 08.04 z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, niepaląca.

Opis stanowiska:
- wsparcie w codziennym funkcjonowaniu
- dbanie o higienę i dobre samopoczucie podopiecznych
- prowadzenie gospodarstwa domowego

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- brak nałogów
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- pogodne usposobienie

Mapa Grabów nad WisłąProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka dla Starszej Pani, NIEMCY Gronau, nr ref: P.Fra.

Polecane, ciekawe strony z Radomia. Prowadzisz serwis o Radomiu lub zwiazany z Radom - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Muzeum Wsi Radomskiej !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !Zobacz stronę Radomia 24 !Zobacz stronę Miejska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Moose CJO Radom !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Radomia !Zobacz stronę Radomski Portal Informacyjny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Radom City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Radomia: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Kielce ogłoszenia - Piaseczno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję