Poszukujemy Kierowcay C+E w fabryce Mercedesa w Niemczech

KONTAKT

Radom - Dodane przez k.twarda (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Poszukujemy Kierowcay C+E w fabryce Mercedesa w Niemczech

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta, renomowanej niemieckiej firmy motoryzacyjnej ze Stuttgartu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierowca C+E w fabryce Mercedesa
Obowiązki:
- Podstawianie naczep do magazynów w celu wykonania załadunku,
- Transport części samochodowych między poszczególnymi magazynami,
- Dostarczanie podzespołów na początkowe etapy linii produkcyjnych,
- Wykonywanie sporadycznych rozładunków wózkiem widłowym,
- Dbanie o należytą czystość pojazdu.
Wymagania:
- Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy,
- Prawo jazdy kat. C+E,
- Uprawnienia na wózki widłowe,
- Znajomość języka niemieckiego,
- Karta kierowcy do tachografu cyfrowego,
- Chęć do wykonywania transportu miejscowego na terenie zakładu.
Oferujemy:
- Pracę dla jednego z największych na świecie koncernów samochodowych,
- Spokojną pracę w transporcie wewnętrznym gdzie liczy się precyzja nie szybkość,
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
Osoby, które są zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres podany w formularza ogłoszeniodawcy z dopiskiem "kierowca-praca"

Mapa RadomProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Poszukujemy Kierowcay C+E w fabryce Mercedesa w Niemczech

Polecane, ciekawe strony z Radomia. Prowadzisz serwis o Radomiu lub zwiazany z Radom - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Radomia !Zobacz stronę Miejska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Muzeum Wsi Radomskiej !Zobacz stronę Moose CJO Radom !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu !Zobacz stronę Radomski Portal Informacyjny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Radom City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Radomia: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Kielce ogłoszenia - Piaseczno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję