Poszukujemy lektorów języka niemieckiego

KONTAKT

Radom - Dodane przez k.twarda (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Poszukujemy lektorów języka niemieckiego

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją fachowców do krajów niemieckojęzycznych. Wraz z naszym niemieckim partnerem organizujemy kursy języka niemieckiego dla elektryków oraz hydraulików z gwarancją pracy. W związku z organizacją nowego kursu języka niemieckiego dla osób chcących podjąć pracę w Niemczech na stanowisku elektryka poszukujemy:

Lektora języka niemieckiego

Miejsce pracy: Radom
Termin rozpoczęcia kursu: kwiecień

Obowiązki:
- Prowadzenie kursu języka niemieckiego dla elektryków i hydraulików.

Wymagania:
- Doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego,
- Znajomości metodyki nauczania języków obcych,
- Dyspozycyjność 10 - 20 godzin tygodniowo (kurs będzie się odbywał po godzinie 17 trzy razy w tygodniu),
- Umiejętności motywowania do nauki,
- Umiejętność realizacji zamierzonych celów szkoleniowych
- Dynamizm i zapał do pracy.

Oferujemy:
- Pracę 10 do 20 godzin tygodniowo,
- Możliwość stałej współpracy,
- Wynagrodzenie oraz forma współpracy do uzgodnienia,
- Dysponujemy materiałem szkoleniowym oraz programem nauczania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:
- CV,
drogą elektroniczną na adres podany w danych ogłoszeniodawcy z dopiskiem: Lektor/Radom

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Mapa RadomProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Poszukujemy lektorów języka niemieckiego

Polecane, ciekawe strony z Radomia. Prowadzisz serwis o Radomiu lub zwiazany z Radom - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Radomia 24 !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Radomia !Zobacz stronę Miejska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Radomski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Muzeum Wsi Radomskiej !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Radom City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Radomia: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Kielce ogłoszenia - Piaseczno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję