Praca dla rzeźnika

KONTAKT

Radom - Dodane przez praca.francja (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca dla rzeźnika

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Rzeźnik wykrawacz wieprzowina

Lokalizacja: Francja

Numer referencyjny: RWWFR/02/15/FR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
odkostnianie mięsa wieprzowego: schab, szynka, łopatka.

WYMAGANIA:
doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
umiejętności sprawnego posługiwania się odpowiednim sprzętem,
chęć wyjazdu za granicę,
znajomość języka francuskiego mile widziana.

OFERUJEMY:
zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy francuskiego,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.

KONTAKT:
Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy.
W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)

Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 290 44 20/ 12 290 44 53
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Mapa RadomProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca dla rzeźnika

Polecane, ciekawe strony z Radomia. Prowadzisz serwis o Radomiu lub zwiazany z Radom - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Muzeum Wsi Radomskiej !Zobacz stronę Moose CJO Radom !Zobacz stronę Miejska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu !Zobacz stronę Radomski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Portal dla Kobiet z Radomia !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Radomia !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Radom City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Radomia: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Kielce ogłoszenia - Piaseczno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję