Praca dla rzeźnika

KONTAKT

Radom - Dodane przez praca.francja (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca dla rzeźnika

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Rzeźnik wykrawacz wieprzowina

Lokalizacja: Francja

Numer referencyjny: RWWFR/02/15/FR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
odkostnianie mięsa wieprzowego: schab, szynka, łopatka.

WYMAGANIA:
doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
umiejętności sprawnego posługiwania się odpowiednim sprzętem,
chęć wyjazdu za granicę,
znajomość języka francuskiego mile widziana.

OFERUJEMY:
zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy francuskiego,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.

KONTAKT:
Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy.
W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)

Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 290 44 20/ 12 290 44 53
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Mapa RadomProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca dla rzeźnika

Polecane, ciekawe strony z Radomia. Prowadzisz serwis o Radomiu lub zwiazany z Radom - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Moose CJO Radom !Zobacz stronę Muzeum Wsi Radomskiej !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !Zobacz stronę Radomski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !Zobacz stronę Miejska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Portal dla Kobiet z Radomia !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Radom City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Radomia: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Kielce ogłoszenia - Piaseczno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję