Pracownik biurowy / SPEDYTOR

KONTAKT

Radom - Dodane przez artjob (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik biurowy / SPEDYTOR

Agencja Pośrednictwa Pracy ART.JOB ( nr KRAZ 11081 ) jest częścią firmy ART.B.LOGISTIC, która rozpoczęła swą działalność w Polsce w 2009 roku. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne.

Obecnie Firma ART. JOB dla naszego oddziału poszukuje pracowników na stanowisko:

SPEDYTOR

Wymagania:

Wymagane doświadczenie firmie transportowej, międzynarodowej lub krajowej - WARUNEK KONIECZNY,
Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,
Znajomość branży transportowej,
Praktyczna i teoretyczna znajomość przepisów spedycyjnych i transportowych (konwencja CMR),
Znajomość systemu pracy kierowców zawodowych,
Umiejętność budowania długofalowej współpracy z klientami,
Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i planowania załadunków,
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera MS office, Word, Excel, Outlook,
Samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
Kreatywność, dyspozycyjność,
Wysoka kultura osobista,

Obowiązki:

Planowanie i organizacja spedycji drogowej przejazdów krajowych / międzynarodowych,
Skuteczne nawiązywanie, utrzymywanie oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami,
Monitorowanie realizacji zleceń spedycyjnych oraz dbanie o ich prawidłowy przebieg,
Pozyskiwanie zleceń transportowych,
Rozwiązywanie problemów związanych z realizowanymi przewozami drogowymi,
Rejestracja zleceń w systemie spedycyjnym,
Kształtowanie właściwego wizerunku firmy,

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się Firmie,
Umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Możliwość rozwoju zawodowego,

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV wraz z klauzulą na adres mailowy.

W temacie wiadomości prosimy wpisać Spedytor

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Mapa RadomProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik biurowy / SPEDYTOR

Polecane, ciekawe strony z Radomia. Prowadzisz serwis o Radomiu lub zwiazany z Radom - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Moose CJO Radom !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Radomia !Zobacz stronę Radomia 24 !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !Zobacz stronę Muzeum Wsi Radomskiej !Zobacz stronę Portal dla Kobiet z Radomia !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Radom City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Radomia: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Kielce ogłoszenia - Piaseczno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję