Pracownik biurowy w dziale bezpieczeństwa

KONTAKT

Radom - Dodane przez tomasz.urbaniak (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik biurowy w dziale bezpieczeństwa

Agencja Pośrednictwa Pracy ART.JOB ( nr KRAZ 11081 ) jest częścią firmy ART.B.LOGISTIC, która rozpoczęła swa działalność w Polsce w 2009 roku. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne oraz do nawet krótkich prac zleconych.

W obecnej chwili dla naszego oddziału w Radomiu poszukujemy osoby do pracy w dziale bezpieczeństwa naszej firmy.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- elastyczność w podejmowaniu szybkich decyzji i chęć do pracy,
- umiejętność prowadzenia rzeczowego dialogu przez telefon,
- dobra znajomość pracy z programami biurowymi na komputerze,
- znajomość tematyki transportu międzynarodowego będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:
- nadzór nad terminowym załadunkiem i rozładunkiem powierzonych transportów,
- ciągły kontakt telefoniczny z przewoźnikiem, klientem i spedytorem w trakcie nadzoru nad ładunkiem.

Oferujemy:
- pracę w miłej atmosferze,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- wynagrodzenie w formie stałej pensji,
- system premiowy,
- umowę długoterminową.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Mapa RadomProfil założony 8 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik biurowy w dziale bezpieczeństwa

Polecane, ciekawe strony z Radomia. Prowadzisz serwis o Radomiu lub zwiazany z Radom - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Miejska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Moose CJO Radom !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !Zobacz stronę Radomia 24 !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Radomia !Zobacz stronę Radomski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Muzeum Wsi Radomskiej !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Radom City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Radomia: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Kielce ogłoszenia - Piaseczno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję