Pracownik biurowy w dziale bezpieczeństwa

KONTAKT

Radom - Dodane przez tomasz.urbaniak (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik biurowy w dziale bezpieczeństwa

Agencja Pośrednictwa Pracy ART.JOB ( nr KRAZ 11081 ) jest częścią firmy ART.B.LOGISTIC, która rozpoczęła swa działalność w Polsce w 2009 roku. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne oraz do nawet krótkich prac zleconych.

W obecnej chwili dla naszego oddziału w Radomiu poszukujemy osoby do pracy w dziale bezpieczeństwa naszej firmy.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- elastyczność w podejmowaniu szybkich decyzji i chęć do pracy,
- umiejętność prowadzenia rzeczowego dialogu przez telefon,
- dobra znajomość pracy z programami biurowymi na komputerze,
- znajomość tematyki transportu międzynarodowego będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:
- nadzór nad terminowym załadunkiem i rozładunkiem powierzonych transportów,
- ciągły kontakt telefoniczny z przewoźnikiem, klientem i spedytorem w trakcie nadzoru nad ładunkiem.

Oferujemy:
- pracę w miłej atmosferze,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- wynagrodzenie w formie stałej pensji,
- system premiowy,
- umowę długoterminową.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Mapa RadomProfil założony 11 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik biurowy w dziale bezpieczeństwa

Polecane, ciekawe strony z Radomia. Prowadzisz serwis o Radomiu lub zwiazany z Radom - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !Zobacz stronę Radomski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Radomia !Zobacz stronę Portal dla Kobiet z Radomia !Zobacz stronę Radomia 24 !Zobacz stronę Moose CJO Radom !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Radom City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Radomia: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Kielce ogłoszenia - Piaseczno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję