pracownik produkcji (kobiety i mężczyźni)

KONTAKT

Radom - Dodane przez ris.mszczonow (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia pracownik produkcji (kobiety i mężczyźni)

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 47.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

pakowaczpracownik produkcji (kobiety i mężczyźni)

Zakres obowiązków:
- kompletacja produktów
- praca przy taśmie, pakowanie
- kontrola jakości pakowanych produktów

Oferujemy:
- umowę o pracę (ZUS, urlop, itp.)
- opiekę konsultanta na terenie zakładu

Oczekiwania:
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- duża motywacja do pracy
- sprawność manualna
- dyspozycyjność (praca w systemie 2-zmianowym od pn do pt)
- transport z Radomia, Tomaszowa Mazowieckiego, Łowicza, Rawy Mazowieckiej, Skierniewic oraz Żyrardowa
- zatrudnienie również dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Miejsce zatrudnienia:
Mszczonów
Kontakt : 603 304 806
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Mapa RadomProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - pracownik produkcji (kobiety i mężczyźni)

Polecane, ciekawe strony z Radomia. Prowadzisz serwis o Radomiu lub zwiazany z Radom - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Muzeum Wsi Radomskiej !Zobacz stronę Radomia 24 !Zobacz stronę Radomski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Radomia !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu !Zobacz stronę Portal dla Kobiet z Radomia !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Radom City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Radomia: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Kielce ogłoszenia - Piaseczno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję