ratownik wodny/obsługa basenu i sauny

KONTAKT

Radom - Dodane przez rekrutacja57 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia ratownik wodny/obsługa basenu i sauny

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji, outsourcingu pracowników oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia dla każdego sektora.

Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania klienta niemieckiego w każdej branży. Współpracujemy z wieloma firmami niemieckimi, zapewniając pracownikom legalną pracę na terenie Niemiec.

Najważniejsze obowiązki:

obsługa urządzeń sauny i basenu
opieka nad klientami korzystającymi z sauny
gwarantowanie bezpieczeństwa
dbanie o porządek i higienę obiektu
prowadzenie zajęć fitness w wodzie
udział w imprezach promocyjnych
Wymagania:

przyjazne usposobienie, łatwość budowania relacji z ludźmi
wrażliwość na potrzeby klientów
poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo klientów
zadbany wygląd
gotowość do pracy w trybie zmianowym, w weekendy
zainteresowanie sportem i zdrowym trybem życia
dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
umiejętność pływania - warunek konieczny
Mile widziane:

doświadczenie w ratownictwie wodnym
ukończony kurs pierwszej pomoc
doświadczenie w prowadzeniu zajęć fitness lub praca spa, salonie odnowy itp.
Oferujemy:

podwyższenie kwalifikacji ratownika wodnego (Abeichen Silber)
kurs pierwszej pomocy
szkolenie z zakresu obslugi urządzeń basenu i sauny
pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie w regionie Spreewald
pracę w młodym zespole
atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy
opiekę polskiego konsultanta
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające warunki prosimy o przesłanie CV w języku polskim i niemieckim.

Wstępna weryfikacja znajomości języka niemieckiego odbywa się podczas telefonicznej rozmowy z konsultantem.

Skontatujemy się z wybranymi osobami.

Mapa RadomProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - ratownik wodny/obsługa basenu i sauny

Polecane, ciekawe strony z Radomia. Prowadzisz serwis o Radomiu lub zwiazany z Radom - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Radomia !Zobacz stronę Muzeum Wsi Radomskiej !Zobacz stronę Miejska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Moose CJO Radom !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !Zobacz stronę Radomski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Radom City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Radomia: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Kielce ogłoszenia - Piaseczno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję