Spawacz MIG/MAG, praca za granicą, Niemcy

KONTAKT

Radom - Dodane przez rekrutacja.ogloszenia (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Spawacz MIG/MAG, praca za granicą, Niemcy

Zapraszamy. Eurokontakt jest Agencją Pośrednictwa Pracy Zagranicznej i doradztwa zawodowego istniejąca na rynku od 1995 roku. Działamy zgodnie z prawem Unii Europejskiej.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy nr 1109.
Oferujemy pracę dla osób z różnych sektorów zatrudnienia. Zatrudniamy
zarówno specjalistów jak i osoby bez kwalifikacji i doświadczenia oraz
znajomości języków obcych. W centrum naszego zainteresowania znajdują się
branże budowlane, rolnicze, metalurgiczne, mechaniczne oraz wiele innych.
Szukamy również pracowników fizycznych. Zaufaj i skontaktuj się z nami.
Zapraszamy.

Dla naszego klienta na terenie Niemiec poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz MIG/MAG

Obowiązki:

Spawanie żelaznych części, rur,
Piłowanie,
Docinanie elementów.

Oczekiwania:

Wymagane jest doświadczenia w pracy jako spawacz,
Znajomość języka obcego nie jest wymagana,
Prawo jazdy Kat. B oraz własny samochód,
Obowiązkowość,
Sumienność,
Dyspozycyjność.

Oferujemy:

Zakwaterowanie gwarantuje kontrahent,
Możliwość nadgodzin,
Dobre zarobki.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail rekrutacja.ogloszenia@ euro-kontakt.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 531 598 055.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Mapa RadomProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Spawacz MIG/MAG, praca za granicą, Niemcy

Polecane, ciekawe strony z Radomia. Prowadzisz serwis o Radomiu lub zwiazany z Radom - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Muzeum Wsi Radomskiej !Zobacz stronę Radomski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Portal dla Kobiet z Radomia !Zobacz stronę Miejska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Radomia !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Radom City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Radomia: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Kielce ogłoszenia - Piaseczno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję