Sprzedawca telefoniczny 10-14zł/h+prowizja

KONTAKT

Radom - Dodane przez Modern Business Net (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Sprzedawca telefoniczny 10-14zł/h+prowizja

Zatrudnimy
SPRZEDAWCÓW TELEFONICZNYCH
Jeżeli chcesz zdobywać nowe doświadczenie i poznać zasady pracy w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
wyślij do nas swoje CV!

Zakres obowiązków

Telefoniczny kontakt z Klientem
Przedstawienie usług firmy
Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

Oferujemy

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w obszarze sprzedaży i obsługi klienta
Współpracę w ramach umowy zlecenia
Atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa w wysokości 10-14zł/h + solidna prowizja
Bogaty system motywacyjny, możliwość zdobycia konkretnych nagród rzeczowych i finansowych za dobre wyniki pracy
Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje
Fantastyczną atmosferę pracy w miłym i dynamicznym gronie
Możliwość długofalowej współpracy i rozwoju
ELASTYCZNY GRAFIK DL A STUDENTÓW !

Wymagania

Dużo energii i zapału do pracy
Nastawienie na osiąganie wyników
Doświadczenie w sprzedaży lub chęć jego zdobycia
Obsługa komputera
Komunikatywność

Mapa RadomProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Sprzedawca telefoniczny 10-14zł/h+prowizja

Polecane, ciekawe strony z Radomia. Prowadzisz serwis o Radomiu lub zwiazany z Radom - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Radomia !Zobacz stronę Muzeum Wsi Radomskiej !Zobacz stronę Radomia 24 !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !Zobacz stronę Moose CJO Radom !Zobacz stronę Portal dla Kobiet z Radomia !Zobacz stronę Radomski Portal Informacyjny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Radom City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Radomia: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Kielce ogłoszenia - Piaseczno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję