Tomasz Grzmil Język angielski dla dzieci i młodzieży. Zajęcia prywatne, indywidualne, nauka, korepetycje Radom

KONTAKT

Radom - Dodane przez tgchan (osoba prywatna) -

Tomasz Grzmil Język angielski dla dzieci i młodzieży. Zajęcia prywatne, indywidualne, nauka, korepetycje Radom

Pełna treść ogłoszenia Tomasz Grzmil Język angielski dla dzieci i młodzieży. Zajęcia prywatne, indywidualne, nauka, korepetycje Radom

Aktualna tresc ogloszenia pod adresem: TGCangielski.tk

Mozna rowniez wyszukac wpisujac w google: Tomasz Grzmil angielski

tgchan.pl/tag/tomasz-grzmil-angielski/


--
tgchan.pl
tgchan.com
Witam,

Moja oferta jest skierowana dla rodziców dzieci, którym naprawdę zależy na ich nauce języka angielskiego, a nie na tymczasowym wyciąganiu braków oraz kiepskich ocen na prostą.

Jestem niezmiernie dokładną osobą i nie poświęcam jakości zajęć kosztem ilości przerobionego materiału. Jeżeli chciałbym uczyć w ten sposób, pracowałbym w szkole lub innych placówkach oświatowych. Jeżeli szukają Państwo kogoś kto szybko przygotuje do sprawdzianu, egzaminu oraz nadrobi zaległości w kilka tygodni/miesięcy proszę szukać dalej, tym się nie zajmuje.

Dzieci najlepiej w wieku 4-13 lat. W tym przedziale wiekowym najlepiej pracuje się w grupach dwuosobowych. Jeżeli dzieci chodzą do tej samej klasy, nauka przebiega optymalnie. Posiadam również grupy zróżnicowane pod względem wieku, szkół itp. Nauka wtedy jest już znacznie spowolniona i nie przebiega ona na poziomie jaki preferuje.

Jeżeli chodzi o dzieci starsze, w większości przypadków najlepiej pracuje się już indywidualnie z jednym uczniem.

Mam przyjemność nadal prowadzić zajęcia dla dzieci, które zacząłem uczyć języka angielskiego już w wieku 4 lat. To właśnie dzięki nim oraz inicjatywie rodziców (za co bardzo dziękuję!) zacząłem prowadzić zajęcia prywatne, po tym jak skończyły przedszkole. Ich nauka od najmłodszych lat jest dla mnie skalą porównawczą oraz wytyczną u dzieci, których niestety nie miałem przyjemności uczyć od początku.

Rodzice często pytają czy jedna godzina tygodniowo będzie wystarczająca. Moja odpowiedz to TAK. W przypadku gdzie dzieci zaczęły naukę ze mną w wymienionym powyżej przedziale wiekowym (4-13lat) oraz kiedy nie przepadają praktycznie żadne zajęcia! 45min tygodniowo w zupełności wystarcza.Ostatecznie, to Państwa wybór co do ilości osób na zajęciach (cena ta sama), częstotliwości lekcji oraz tego ile godzin będzie przepadało. To co napisałem powyżej to jedynie zarys na czym mi najbardziej zależy JAKOŚĆ. Bez względu na to, jak inaczej to może wyglądać nadal będę pracował z taką samą dokładnością.

Cena: 50 zł / 45 min (zajęcia u ucznia)Kontakt:

tel.: 888-400-542Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bardzo chętnie odpowiem na każde z nich. Proszę śmiało pytać! :)

WYKSZTAŁCENIE:

2000 2004 X Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Radomiu
2004 2008 Wyższa Inżynierska Szkoła Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu inżynieria środowiska, w specjalności: bezpieczeństwo i higiena pracy inżynier bhp.
2005 2008 Niepubliczne Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Radomiu pod opieką naukowo dydaktyczną Uniwersytetu Rzeszowskiego licencjat filologii angielskiej, specjalizacja nauczycielska.
2009 2011 Wyższa Szkoła Ekonomii, Turystyki i Nauk Społecznych w Kielcach pedagogika, w specjalności: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z językiem angielskim magister pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z językiem angielskim.DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

2008 2009 Pracownik wypożyczalni filmów DVD Video Fox na stanowisku kasjer/sprzedawca oraz pracownik poligrafii.
2009 2011 Nauczyciel języka angielskiego w trzech przedszkolach (PP-3, PP-7, PP-9) w Radomiu.
2010 obecnie Prywatny nauczyciel języka angielskiego / korepetytor.

2011 2014 Nauczyciel angielskiego oraz wychowawca w Przedszkolu Niepublicznym prowadzonym przez Zgromadzenie Córek Maryi Niepokalanej w Radomiu.
2014 obecnie Pracownik biurowy / spedytor międzynarodowy w firmie transportowej.

Mapa RadomProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Tomasz Grzmil Język angielski dla dzieci i młodzieży. Zajęcia prywatne, indywidualne, nauka, korepetycje Radom ,50 zł


Polecane, ciekawe strony z Radomia. Prowadzisz serwis o Radomiu lub zwiazany z Radom - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Moose CJO Radom !Zobacz stronę Miejska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !Zobacz stronę Portal dla Kobiet z Radomia !Zobacz stronę Muzeum Wsi Radomskiej !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Radomia !Zobacz stronę Radomski Portal Informacyjny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Radom City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Radomia: Starachowice ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski darmowe ogłoszenia - Opoczno ogłoszenia bezpłatne - Kielce ogłoszenia - Piaseczno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Radom City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj